BlackJack

Egobet Kredi Kartı ile Ödeme Yapma

Şans oyunları hizmeti sunan Egobet kullanıcılarına farklı ödeme yöntemleri kullanma olanağı tanımaktadır. Siteye ücretsiz kayıt olduktan sonra kredi kartı ile ödeme yapabilir ve oyunlarına katılabilirsiniz.

Egobet Kredi Kartı Yatırımı Nasıl Yapılır?

Kredi kartı ile ödeme yapmak için öncelikle siteye kayıt olmanız gerekiyor. Egobet ana sayfasında yer alan kayıt butonuna tıklayarak üye olabilirsiniz. Üyelik formuna onay verdikten sonra E-posta adresinizi doğrulayarak kredi kartı yatırımı yapabilirsiniz.

  • Egobet kredi kartı ile ödeme yapma için hesabınıza giriş yapın ve para yatır başlığına tıklayın. Açılan sayfada kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri vardır. Kredi kartı başlığına tıklayarak yatırım formunu açabilirsiniz.
  • Kredi kartı ile ödeme yapmanız için kendi adınıza açılmış bir hesap kullanmanız gerekir. Aynı zamanda kredi kartlarının 3D secure özelliği aktif olmalıdır.
  • Yatırım formunda istenen kart sahibi bilgilerini doğru şekilde doldurun. Kart sahibinin adını ve soyadını yazdıktan sonra kart bilgilerini doldurmanız gerekiyor.
  • Kredi kartının ön yüzünde yer alan 16 haneli kart numarası, son kullanım tarihi, kartın arka yüzünde bulabileceğiniz 3 haneli CVC kodunu yazdıktan sonra bilgilerin doğruluğunu kontrol edin ve onay verin.
  • Yatırım formuna onay vermeniz ardından telefonunuza güvenlik kodu gönderilir. 6 haneli güvenlik kodunu verilen süre içerisinde sitede açılan ekrana doğu şekilde girmelisiniz. Güvenlik kodunu girdikten sonra para yatırma işleminiz tamamlanacaktır.

 

Tavsiye içerik => Egobet Bedava Bonus Alma

Kredi Kartı Yatırım Limitleri

Egobet yatırım yöntemlerinin limitleri farklıdır. Güncel yatırım limitlerini öğrenmek için sitenin müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz. Egobet kredi kartı ile ödeme yapma limiti 50 TL olarak belirlenmiştir. Siteye tek seferde en az 50 TL ödeme yapabilirsiniz. Belirlenen ödeme limitinin altında tutar girmeniz halinde yatırım işleminiz geçersiz sayılacaktır.

Siteye kredi kartı ile ödeme yapabileceğiniz maksimum limit değişiklik gösterir. Bu nedenle maksimum ödeme limitini yatırım yapmadan önce müşteri temsilcilerinde öğrenebilirsiniz. Maksimum ödeme limiti de tek seferde yapacağınız ödemeler için belirlenir ve siteye gün içerisinde ikinci kez ödeme yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Yatırım Saatleri ve Süreleri

Egobet oyunlarında kullanmak için yapacağınız yatırımların işlem saatinde kısıtlama yoktur. Siteye günün her saatinde istediğiniz ödeme yöntemini kullanarak yatırım yapabilirsiniz. Kredi kartı ödeme yöntemini de kullanabileceğiniz sitede işlem saati yoktur ancak bazı durumlarda kredi kart yöntemi aktif olmadığı için bu süreler içerisinde kredi kartı ile yatırım yapamazsınız.

Kredi kartı yönteminin aktif olduğu süreler içerisinde gerçekleştireceğiniz işlemlerin süresi 10-15 dakika arasında değişiklik gösterir. Sitede yaşanan yoğunluktan dolayı işlem süreleri değişiklik gösterebilir. Ödeme işleminize onay verdikten sonra işlemin uzun süre gerçekleşmemesi halinde siteden yardım alabilirsiniz.

Egobet’e Hangi Kredi Kartları ile Ödeme Yapılır?

Kredi kartı materyalleri üzerine kurulan Mastercard ve Visa kartları günümüzde yaygın olarak kullanılan kredi kartlarıdır. İki finans şirketi de dünyanın hemen her yerinde geçerli olduğu için aralarında herhangi bir kullanım farklı yoktur. Egobet kredi kartı ile ödeme yapma işlemlerini Mastercard ve Visa kartları ile gerçekleştirebilirsiniz.

Visa kart ve Mastercard arasında herhangi bir fark olmadığı için siteye yapacağınız kredi kartı ödemelerinde iki kart için de aynı işlemleri yapabilirsiniz. İki farklı kredi kartı için de belirlenen yatırım alt limiti 50 TL’dir. Kredi kartı ödemelerinin işlem süreleri de aynıdır. Egobet’e kayıt olduktan sonra istediğiniz ödeme yöntemini kullanarak yatırım yapabilirsiniz.

Egobet Kredi Kartı Yatırım Sorunları

Egobet kredi kartı ile ödeme yapma seçeneği kullanabileceğiniz bir sitedir. Kredi kartı ile ödeme yaparken sorun yaşamamak için kendi adınıza bir kredi kartı kullanmanız gerekiyor. Üçüncü kişiler adına ödeme yapmanız yasak olduğu için başkası adına kredi kartlarını kullanmanız halinde hesabınız üzerinde işlem yapılabilir. Ödeme yaparken sorun yaşamamak için ödeme limitlerine de dikkat etmelisiniz. Yatırım formunu açtığınız zaman kredi kartı ile yapabileceğiniz ödemelerin limitleri açılacaktır. Bu limitler arasında yapmadığınız ödemeler geçerli olmayacaktır.

Yatırımlarınız sırasında sorun yaşamamak için kart bilgilerinizin doğruluğunu kontrol etmelisiniz. Kredi kartı ile ödeme yaparken sorun yaşarsanız sitenin canlı destek hattı butonuna tıklayarak yardım alabilirsiniz. Yatırım yaptıktan sonra paranızın hesaba aktarılma süresi işlem yoğunluklarına bağlı olarak değişir. Yatırım süresi içerisinde ödemeleriniz hesabınıza aktarılmadıysa sitenin kullanıcı danışmanlarına bilgi verebilirsiniz.

Mutlaka göz atın => Egobet Canlı Casino Oyna

 

Bir cevap yazın