Egobet Para Çekme Yöntemleri

Egobet hesabınızdan para çekmeniz için kullanabileceğiniz farklı para çekme yöntemleri vardır. Adınıza açılan hesapları kullanarak çekilebilir bakiye durumuna getirdiğiniz paranızı çekebilirsiniz. Kullanabileceğiniz para çekme yöntemleri arasında Elektronik para ve ödeme sistemleri, kripto para ve havale seçenekleri vardır.

Mutlaka göz atın => Egobet Mobil Ödeme Kabul Ediyor Mu?

Egobet Cepbank ile Para Çekme

Egobet hesabınızdan Cepbank ile para çekmeniz için öncelikle hesabınızdaki bakiyeyi çekilebilir bakiye durumuna getirmelisiniz. Siteye ödeme yaptıktan sonra paranızı oyunlarında bir kez kullanarak çekilebilir bakiye halinde getirebilirsiniz. Para çekme talebinde bulunmak için para çekme başlığına tıkayarak Egobet para çekme yöntemleri ve limitlerini öğrenebilirsiniz.

Cepbank mobil internet bankacılığı uygulamasıdır. Bu yöntemi kullanmak için banka hesabınızın internet bankacılığı aktif olmalıdır. Telefonuna indireceğiniz mobil uygulama ve bankaların internet şubelerinden para çekme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Cepbank ile para çekmek için Egobet hesabınıza giriş yapın ve para çekme yöntemleri arasından Cepbank başlığına tıklayın. Açılan para çekme formunda alıcı bilgilerine Cepbank hesap bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. Hesap bilgilerinizi doldurduktan sonra çekim yapmak istediğiniz tutarı girerek onay verebilirsiniz. Cepbank ile para çekme işleminiz 24 saat içerisinde gerçekleşir.

Egobet Papara ile Para Çekme

Papara elektronik para ve ödeme sistemidir. Bu yöntemi kullanarak para çekmek için papara resmi sitesinden kendi adınıza bir papara hesabı oluşturabilirsiniz. Hesap oluşturmak için açtığınız forma ad, soyad, doğum tarihi, telefon numarası gibi bilgileri doldurmalısınız. Hesap bilgilerinizi de belirledikten sonra onay vererek hesabınızı oluşturabilirsiniz. Papara hesabınızı aktif hale getirmek için telefonunuza gönderilen 6 haneli güvenlik kodunu sitede açılan ekrana yazmalısınız. Daha sonra hesabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Egobet hesabınızdaki parayı papara yöntemi ile çekmek için para çekme sayfasını açın ve papara yöntemini seçin. Açılan para çekme formuna çekmek istediğiniz tutarı girin ve alıcı bilgilerine papara hesap bilgilerinizi doldurun. Onay verdikten sonra işleminiz yarım saat içerisinde tamamlanacaktır. Papara hesabınıza giriş yaparak hesap hareketlerinden para aktarımını takip edebilirsiniz. Papara hesabınıza aktarılan parayı çekmek için banka havalesi yöntemini kullanabilirsiniz.

Egobet Bitcoin ile Para Çekme

Bitcoin dijital platformlarda ödeme yapmak için kullanabileceğiniz elektronik paradır. Bitcoin ile para çekmek için resmi sitesinde kayıtlı bir hesaba sahip olmanız gerekiyor. Hesap oluşturmak için btcturk sitesine giriş yaparak hesap oluştur başlığına tıklayın. Açılan sayfada kişisel bilgilerinizi doldurmalısınız. Kimlik numarası, telefon numarası, ad, soyad, adres, E-posta adresi gibi kişisel bilgilerinizin tamamını doldurduktan sonra onay verin.

Telefonunuza gönderilen 6 haneli güvenlik kodunu sitede açılan ekrana yazdıktan sonra hesabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Bitcoin hesabınızda para çekme ve yatırma işlemleri yapmanız için cüzdanınızı aktif hale getirmeniz gerekir. E-posta adresinizi ya da telefon numaranızı doğrulayarak cüzdanınızı aktif hale getirebilirsiniz. Bitcoin hesabınıza aktarılan parayı çekmek için banka hesaplarınızı kullanabilirsiniz. Tüm banka hesaplarına havale ve EFT yapabilir ya da papara ödeme sistemi ile bitcoin hesabınızdaki parayı çekebilirsiniz.

Egobet para çekme yöntemleri arasında yer alan bitcoin güvenilir bir online ödeme yöntemidir. Bitcoin herhangi bir merkeze ve bankaya bağlı değildir. BTC hesabınızda yapacağınız işlemler kontrol altında olmadığı için Egobet hesabınızdan çekeceğiniz parayı güvenli bir yöntemle çekmenizi sağlayacaktır.

Bitcoin ile para çekmek için Egobet hesabınızdaki bakiyenizi çekilebilir bakiye durumuna getirin ve para çekme butonuna tıklayın. Açılan para çekme yöntemlerinden bitcoin başlığına tıklayın. Açılan sayfada alıcı bilgilerine bitcoin cüzdan numaranızı yazmanız gerekiyor. Bitcoin hesabınıza giriş yaptıktan sonra cüzdan numaranızı kopyalayabilir ve sitede açılan ekrana yapıştırabilirsiniz. Çekim yapmak istediğiniz tutarı girdikten sonra onay vererek para çekme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Egobet Ecopayz ile Para Çekme

Ecopayz 2000 yılında kurulmuş elektronik para ve ödeme sistemidir. Online ödemeler için çözüm üreten ödeme sistemini dijital platformlarda kullanabilirsiniz. Egobet para çekme yöntemleri arasında yer verilen Ecopayz sistemini kullanmanız için kişisel hesap oluşturmalısınız. Ecopayz hesabı oluşturmak için Ecopayz resmi sitesine giriş yapın ve hesap oluştur başlığına tıklayın.

  • Hesap oluşturmak için doldurmanız gereken iki farklı sayfa vardır. Hesap bilgileri ve kişisel bilgiler sayfalarını doldurarak kayıt olabilirsiniz. Hesap bilgileri oluşturmak için kullanıcı adı ve şifre belirlemeniz gerekiyor. E-posta adresi, ülke, dil ve para birimi seçeneklerini belirledikten sonra kişisel bilgilerinizi doldurabilirsiniz.
  • Ad, soyad, doğum tarihi, adres, telefon numarası bilgilerini yazdıktan sonra paranın kaynağını seçerek güvenlik karakterlerini ilgili boşluğa girerek hesap oluştur butonuna tıklayabilirsiniz. Telefonunuza gönderilen güvenlik kodunu sitede açılan ekrana girdikten sonra onay vermeniz halinde Ecopayz hesabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Ecopayz hesabınızı doğruladıktan sonra Egobet hesabınıza giriş yapın ve paranızı çekilebilir bakiye durumuna getirin. Ana sayfa üzerinde yer alan para çekme başlığına tıklayarak Ecopayz yöntemini seçin.
  • Para çekme formunda Ecopayz hesap bilgileriniz istenecektir. Alıcı kısmına hesap bilgilerinizi girdikten sonra forma onay vererek para çekme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Egobet Banka Havalesi ile Para Çekme

Egobet para çekme yöntemleri arasında banka havalesi seçeneğine de yer verilmiştir. Bu yöntemi kullanarak para çekmeniz için kendi adınıza bir banka hesabı kullanmalısınız. Egobet üçüncü kişiler adına finansal işlemler yapılması halinde hesabınızı kapatma yetkisine sahiptir. Para çekme işlemlerinizde sorun yaşamamak için sitenin kuralları doğrultusunda işlem yapmalısınız. Para çekme limitleri günlük değişiklik gösterdiği için güncel limitleri müşteri hizmetlerine bağlanarak öğrenebilirsiniz.

Egobet hesabınızdaki parayı çekmeniz için çekilebilir bakiye durumuna getirmelisiniz. Anaparanızı oyunlarda bir kez kullanmanız halinde para çekme işlemi yapabilirsiniz. Sitenin ana sayfasında yer alan para çekme başlığına tıklayın ve yöntemler arasından havale başlığını seçin. Açılan sayfada alıcı bilgilerinin istendiği bir para çekme formu vardır. Form üzerinde istenen IBAN, hesap numarası, ad, soyad bilgilerini doldurun. Çekmek istediğiniz tutarı yatırım formunda belirtilmiş olan güncel para çekme limitlerine göre yazdıktan sonra onay vererek işleminizi tamamlayabilirsiniz. Havale yöntemi ile yapacağınız para çekme işlemlerinin süresi 24 saati bulabilirsiniz.

Egobet Kredi Kartı ile Para Çekme

Kredi kartı ile siteye ödeme yapabileceğiniz gibi para çekme işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Bu yöntemi kullanarak para çekmeniz için kredi kartının sizin adınıza olması gerekiyor. 3D secure özelliğini de aktif hale getirdikten sonra sitede yapacağınız finansal işlemler için kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Egobet hem Visa hem de Mastercard kullanarak finansal işlemlerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır.

Kredi kartı ile yapacağınız para çekme işlemlerinin limitlerini ve bu yöntemin aktif olup olmadığını müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz. Para çekme limitleri değişiklik gösterdiği için paranızı çekmeden önce canlı destek hattına bağlanın ve güncel bilgilerini öğrenin. Hesabınızda çekim yapmak için yeterli bakiye varsa para çekme sayfasında yer alan kredi kartı seçeneğine tıklayın.

Açılan sayfada kart sahibinin bilgilerini ve kart bilgilerini doldurmanız gereken boşluklar vardır. Adınızı ve soyadınızı yazdıktan sonra para çekmek istediğiniz kartın hesap numarası, IBAN gibi istenen bilgileri girerek yatırım formunu doldurabilirsiniz. Son olarak çekmek istediğiniz tutarı da girerek onay butonuna tıklayın. Kredi kartı ile yapacağınız para çekme işleminin süresi değişiklik gösterebilir. 24 saat içerisinde paranız hesabınıza aktarılmazsa müşteri hizmetlerine bilgi vermelisiniz.

Tavsiye içerik => Egobet Giriş Adresi 2020

Bir cevap yazın